http://www.fsm.lt/

?Finansinio savaranki?kumo mokyklos? lozungas:

Moterys turi būti ne tik gražios,bet taip pat išsilavinusios ir finansiškai nepriklausomos.


  Seniai svajojau turėti savo verslą. Norėjosi daryti kažką įdomaus sau ir naudingo kitiems. Manau, kad FSM yra kaip tik tai. Paaiškinsiu kodėl. Pastebėjau, jog Lietuvoje, kaip ir visose post komunistinėse šalyse, labiausiai pažeidžiamos socialinės grupės yra vaikai ir įvairaus amžiaus moterys. Ir tai nenuostabu, juk pasikeitus ekonominei santvarkai,vyrams, kaip šeimų maitintojams, teko greitai persiorientuoti ir užimti naujas pozicijas rinkos ekonomikoje. Dar ir šiandien matome žūtbūtinę besitęsiančią kovą tarp jų. Tai, kas beliko moterims? Tik laukti kol liks kokia neužgrobta ar pamiršta vietelė po saule?
  Todėl mano mokyklos tikslas yra padėti merginoms ir moterims perprasti šalies ekonominę padėtį, supažindinti su ekonominėmis sąvokomis, versu, vadyba, psichologija, etiketu, įvairių kultūrų skirtumais. Norėčiau pasakyti, kad ekonomika yra socialinis mokslas, kuris tikrai įkandamas ne tik vyrams, bet ir moterims. Žodžiu, norėčiau padrąsinti veikti, kurti, panaudoti žinias kasdieniniame gyvenime, galų gale tiesiog praplėsti savo akiratį, nes programa sudaryta derinant naudingus ir įdomius dalykus.
  FSM organizuojami kursai dirbančioms ir nedirbančioms moterims bei merginomis vyks dienomis arba vakarais. Moterys galės pasirinkti laiką pagal savo užimtumą. Programą pavadinau ?Pažintis su ekonomika?. Tai dviejų savaičių dieniniai arba vakariniai kursai supažindinantys su įvairiomis ekonominėmis sritimis, teorija persipina su ekonominiais žaidimais, testais, grupiniu darbu. Paskaitų metu bus pateikiama pati naujausia ir įdomiausia medžiaga, organizuojami susitikimai su verslininkais. Programos sudedamąsias dalis bus galima derinti ir keisti pagal grupės pageidavimus.
  Išklaususioms vasaros kursus yra numatytas ir programos tęsinys rudenį, čia bus galima toliau gilinti žinias pasirinktose srityse.
  Taigi kursai skirti visoms geriaus pažinti ekonomiką, kurios nori sukurti savo verslą ir toms, kurios nori būti visapusiškai išsilavinusios, geriau pažinti ir išbandyti save.
  Norėčiau, kad Lietuva garsėtų ne tik gražiomis, bet išsilavinusiomis, veikliomis ir nepriklausomomins moterims.

                      FSM direktorė Ema Jančorienė
Telefonas/faksas (22) 750079
Mobilus tel. 8 682 35576
Elektroninis pa?tas: ema@fsm.lt
Svetainė: http://www.fsm.lt